SIA "Telekomunikāciju Centrs" arhīvs par 2005 gadu.


2005.03.03

Laipni lūdzam "www.tcinfo.lv"!

Ir reģistrēta SIA "Telekomunikāciju Centrs" oficiāla māja lapa. Ļoti ceram, ka mājas lapā www.tcinfo.lv Jūs atradīsiet visu interesējošo informāciju par mūsu uzņēmumu un tā piedāvātiem pakalpojumiem.

Mēs ceram, ka mājas lapā izvietotā informācija būs lietderīga ne tikai mūsu klientiem, bet arī piesaistīs jaunus. Ka arī sagaidām atsaucību no citām gatavām sadarboties firmām.

Savus komentārus, novēlējumus vai jautājumus Jūs varat sūtīt mums uz e-pasta adresi: tchelp@bkc.lv detalizētāku informāciju Jūsu atradīsiet sadaļā: „Kontakti”.

Sadaļa „Jaunumi”, kurā Jūs pašlaik atrodaties, periodiski ziņos jums par svarīgākiem notikumiem, kas notika, notiek vai notiks pie mums. Te tiks izvietota arī informācija priekš klientiem.

Sadaļa „Produkcija”. Šī sadaļa ir visapjomīgākā mūsu mājas lapā. Jebkurš var atrast te interesējošo informāciju par firmas Ericsson biroju telefona centrālēm (PBX) un telefona aparātiem, ka arī par firmu Ericsson un Plantronos galda telefonu aksesuāriem. Pēc nepieciešamības varēsiet ielādēt uz sava datora dokumentāciju un instrukcijas par interesējošu produktu.

Svarīga sadaļa "Produkcija > Risinājumi". Te būs izvietota informācija par mūsu firmas piedāvāto pakalpojumu pamatprincipiem.

Sadaļas „Par mums” un „Kontakti” iepazīstinās jūs ar mūsu vēsturi un palīdzēs mūs atrast vai sazināties ar mums.

Droši rakstiet vai zvaniet mums.
Paldies! Un laipni lūdzam mūsu klientu un partneru pulkā!

SIA "Telekomunikāciju Centrs" kolektīvs